Свртете ја Бадниковата погача и освојте подароци и попусти!

0

Традицијата за Бадник е да се бара паричката во бадниковата погача. Тој што ќе ја најде ќе го следи среќа следната година. Оваа година имате можност на страницата на Топ Шоп да ја свртите погачата и да освоите бројни награди и многу попусти.

Денес нека биде Вашиот среќен ден – свртете ја погачата ОВДЕ и паричката сигурно ќе Ви се падне, а ќе ви донесе еден од 120те подароци или попуст од 5%, 10% и 15%.

15978155_1405787849453934_1596057556_n

Дали сте добитник на подарок или попуст ќе знаете веднаш по вртењето. Кодот ќе ви биде испратен на и-меил адресата која ќе ја оставите на означените полиња.

Доколку сте добиле подарок, очекувајте да бидете контактирани на 16 јануари.

Ако пак сте добитник на попуст, истиот можете да го искористите уште денес на веб страниците на Top Shop, Delimano, Bidifit или Walkmaxx. Рокот за искористување на ваучерите е до 28 февруари 2017 година.

Не чекајте, завртете ја  веднаш  бадниковата погача и станете добитник на вредни награди и попусти!

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот