SUMMER SALE во MAC Skopje City Mall

0

Лето, шопинг и беспрекорна шминка – дали Ви се допаѓа идејата?

Во тој случај, не ја пропуштајте можноста да ги купите Вашите омилени мејкап производи во MAC Store Скопје.

Од 8 јули до 11 август Summer Sale до 50% во MAC!

All Ages, All Races, All Genders” е мотото на MAC, затоа бидете дел од дамите кои знаат што сакаат и сакаат да бидат забележани.

Маѓепсајте, хипнотизирајте и инспирирајте со изгледот.

Подарете и изненадете некого со омилениот кармин, сенка за очи или пудра – изборот е Ваш.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.