Среќен Роденден Nina Box!

0

Денес, славиме две години од постоењето на францускиот накит со уникатен дизајн – ДВЕ ВОЛШЕБНИ ГОДИНИ СО Nina Box!

И македонската жена, може да си дозволи секогаш да изгледа уникатно и да ја истакне својата индивидуалност со впечатливите парчиња накит од Nina Box изработени со SWAROVSKI кристали, дизајнирани од најдобрите француски мајстори на стилот.

Накит кој ќе направи да се чувствувате неодоливо и привлечно во секој момент… А сите жени го посакуваат токму тоа.

Секогаш СЛЕДЕТЕ ГО ВАШЕТО СРЦЕ! СРЕЌЕН РОДЕНДЕН НАША НАЈДРАГА NINA BOX!


*Искористете го роденденскиот попуст кој трае уште денес!

 

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.