Специјална промотивна понуда со 50% ПОПУСТ!

0

Топ шоп како и секогаш мисли на вас.

Овој пат имате можност по специјална промотивна понуда со 50% ПОПУСТ да си го овозможите новиот производ од Топ Шоп, Turbo Tiger Рачен чистач!

Turbo Tiger рачниот чистач е идеален за совршено чист дом без многу труд, она што сите ние го посакуваме во ова динамично секојдневие.

Одржувајте го подот чист во секое време!

Зошто ви е потребен Turbo Tiger рачниот чистач?

Исчистете го подот без да се наведнувате и без дополнителни помагала – користете го практичниот Turbo Tiger, безжичен чистач за мазни подови кој има додаток за собирање на нечистотиите. Со овој производ ќе соберете различни видови на нечистотии многу едноставно благодарение на главата која ротира 360°, рачката се склопува, па вие можете да го исчистите и подот под парчињата мебел. Без батерии и кабли – само поминете со него на мазен под и гледајте како исчезнуваат трошките, влакната и другото ѓубре.

Собира секаков вид на нечистотии!

Со Turbo Tiger ќе соберете кафе, ориз, шеќер, трошки, прав, па дури и скршено стакло.
Само поминете го подот и готово – без наведнување, за многу краток период!

Тајната лежи во 3 ротирачки четки!

Turbo Tiger има 3 ротирачки четки кои ги ловат нечистотиите и ги собираат во вградениот контејнер.

Идеален е за поминување под мебелот, парното, креветите, итн. Едноставно се склопува, па вие можете да го чувате во секој дел од вашиот дом.

Не работи на струја!

Turbo Tiger чистачот е безжичен, без батерии и не се вклучува во струја. Четките ротираат едноставно со притискање на чистачот врз подот.

Turbo Tiger рачниот чистач е идеален за во сечиј дом.

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.