Со секоја онлајн нарачка добивате ваучер со вредност од 500 ден.

0

Празниците се подарување – токму затоа Топ Шоп повторно подаруваат.
Нема потреба од излегување и шетање по продавници – сега тоа можете да го сторите во удобноста на својот дом.

Како?

Многу едноставно – онлајн!

Одберете кој било производ од понудата на ТОП ШОП од 4 до 7 јануари нарачајте веднаш и добивате ПОДАРОК ваучер од 500 ден(Кликнете ТУКА!)

Колку нарачки, толку ваучери. Уживајте додека шопингувате со кафе или чај во рака, со само еден клик.

Можете да го користите до крајот на јануари, на производи над 2.000 ден., кои не се веќе до попуст или подарок. Одберете за себе или израдувајте некого 🙂

Нарачајте со кликање на производот на веб-страница на Топ Шоп и добијте 500 денари од нас.

Ваучерот (кодот) ќе пристигне на вашата e-mail адреса штом направите нарачка и можете да го користите за следното купување.

Подарете и добијте подарок за Вас – Среќни Празници.