Со секој купен пар Black Fit – Фит патики по редовна цена, ПОДАРОК: Walkmaxx Comfort домашни папучи

0

Секојдневни, лесни и елегантни.

Black Fit 2.0 фит патиките се создадени за да внесат удобност во вашето секојдневие.

Благодарение на оригиналниот надграден заоблен ѓон кој овозможува правилно виткање на стапалото и подобра поставеност на вашето тело, Вокмакс Black Fit патиките се решение за сите проблеми кои се поврзани со стапалата.

Убавиот дизајн кој совршено се вклопува во сечие секојдневие нуди функционалност која има позитивен ефект врз вашето здравје.

Специјално дизајнираните Вокмакс обувки рамномерно ја распределуваат тежината и го намалуваат притисокот, ги активираат мускулите, а со самото тоа и ја подобруваат циркулацијата на крвта.

Тајната на заоблениот ѓон на Вокмакс Black Fit патиките е во структурата од 6 слоеви кои ќе ви помогнат правилно да ги виткате стапалата за поприродно и поздраво чекорење. Тоа е она што ги прави овие патики посебни и корисни за вашето здравје.

Вокмакс Black Fit се соодветни за сите возрасти, а посебно за лица кои подолго време стојат на нозе и имаат болки во нозете, стапалата и зглобовите.

Овојпат имате и неверојатна можност да добиете и подарок Walkmaxx Comfort Домашни папучи.

Со секој купен пар Black Fit – Фит патики по редовна цена, добивате ПОДАРОК: Walkmaxx Comfort Домашни папучи, во вредност од 1.490 ден.!

 

Искористете ја оваа акција и чекорете удобно и здраво!

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.