Сини, високи потпетици за жени со стил!

0

Жените без високи потпетици не можат, а со оглед на пролетните вибрации направивме палета од морски нијанси, вистински хит за претстојната сезона.

Сината боја нуди огромна палета на тонови прифатливи за зимскиот период од годината и за летниот.
Кралската сина боја пак е вистински тренд, а и омилена боја на Кери Бредшо во култната сериjа „Сексот и градот“.
Без разлика на нијансите на сината боја, таа е совршена за моменти поминати на плажа како и ноќни забави со пријатели.
За ова лето стилистите советуваат да си набавите високи потпетици во сина боја. Покрај тоа што овие нијанси асоцираат на море, лето, и ноќ полна со ѕвезди, сигурно нема да поминете незабалежливи.
Покрај високите потпетици може да носите и епсадрили со небо боја што со сигурност ќе ви одговараа на се и лесно ќе се комбинираат со било каква боја на облека.
Без разлика на вашиот стил, овој тренд на боја може да го додадете во вашата колекција на чевли за ова лето.
Погледнете ја нашата галерија доколку веќе имате желба да се подновите со нови чевли за оваа сезона.
zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (01) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (2) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (4) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (5) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (6) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (7) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (8) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (9) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (10) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (11) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (12) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (13) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (14) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (15) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (16) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (17) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (18) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (19) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (20) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (21) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (22) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (23) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (24) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (25) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (26) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (27) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (28) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (29) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (30) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (31) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (32) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (35) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (36) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (37) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (38) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (40) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (50) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (51) zenski-magazin-moda-trend-zelimo-plave-cipele (52)
При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

Остави коментар