Школските денови нека останат во добро сеќавање

0

Кога барате место за прослави, важно е неколку услови да бидат исполнети: локацијата да одговара, менито да биде посебно подготвено за намената, персоналот љубезен, а амбиентот совршен.

 

Ова е период на матурски прослави. Ако се уште немате резервирано место, време е да го сторите тоа.

Средното училиште ги носи најубавите пријателства кои создаваат нови спомени. Токму тие спомени треба да се прослават на вистински начин и вистинско место.

MYDAN Cocktail & Lounge Bar подготви специјално мени за прославата која ја чекаат сите тинејџери!

Школските денови треба останат во добро сеќавање, нели?

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.