Се уште е лето – се уште има време за забава!

0

Најдобрите диско забави оваа недела повторно се во дискотека “Парк” во Охрид. Заедно го загреваме подиумот , го славиме летото кое се уште трае.

Не пропуштајте да бидете дел од ноќниот живот со стил, почувствувајте ја магијата на вистинските летни забави кои Ви ги нудиме.

Оваа недела музиката повторно е задоволство на најдобрите:

Среда(17.08) – Dj Pancho

Петок(19.08) – Dj Andrej

Сабота(20.08) – Dj Gec

Информации и резервации на телефонскиот број 078 299 716.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот