Сакате блескав дом? Овие 4 дена  се посветени на ефикасното чистење!

0

Чистењето Ви претставува проблем? Сакате блескав дом?  Од 22ри до 25ти февруари имате можност да го направите чистењето супер лесно и екстра ефикасно, благодарение на Ровус.

Овие четири дена можете да го одберете омилениот Ровус производ, да искористите дури до 63% попуст и да го направите чистењето лесно како песна. Со специјална цена се:

За да биде комплетна понудата,  имате опција да ги нарачате и Rovus Bluepower Сет крпите, кои се идеално дополнување на производите.

Не чекајте да дојдат топлите денови, почнете го годишното генерално чистење сега со клик ТУКА!

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.