Саем нема, ама саемски попусти има!

0

Квалитетен сон му е потребен на секој човек. Токму затоа, Дормео мисли на вас. Саем нема, но саемски попусти има. Одберете некој од производите на Дормео по намалена цена. Кликнете ТУКА и дознајте што се можете да купите по одлични цени.

Попуст од 30 % на над душекот Рињу Еукалиптус 7 зони, за кој ќе добиете ПОДАРОК Анатомска перница.

Перницата True Evolution е создадена за секого. Има одлична моќ на приспособување и осум пати поголема циркулација на воздух од другите перници со пена. Со тоа, вие спиете во свежа, сува и чиста средина.

Секое утро може да ви биде убаво со Good Morning сетот од јорган и перница кој е достапен во 3 бои.

Ова се само дел од производите кои што можете да ги купите по намалени цени.

Повеќе за нив и како можете да нарачате на www.dormeo.com.mk

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот

Остави коментар