Сабота за паметење во “Mr.I” со Dj Gec

0

Летото само што не почнало, а со него доаѓа и новата летна сезона која ќе биде исполнета со многу забава и добар помин.

Време да ги завршиме забавите на затворено и да ги отвориме журките под сонцето.

Оваа сабота е претпоследната забава пред почетокот на жешката летна сезона. “Mr. I” знае како да направи да се забавувате и да ве загрее токму пред летната пауза и почетокот на летото. Овој пат со DJ GEC...

13401318_10154173803796192_823305386_n

Резервирајте го своето место и забавувајте се…Не пропуштајте добра забава!

“Mr.I” Ве поканува да бидете дел од ноќниот живот. Оваа сабота придружете ни се и бидете дел од забавата која ќе ја направите Вие заедно со DJ GEC.

Резервации и инфомрации на 075 799 933 и 075 799 935

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот