Сабота создадена за уживање

0

На секој човек му треба релаксација, моменти кои ќе му помогнат да се ослободи од стресот и негативната енергија која ја акумулира. А дали знаете кој е најдобриот начин за тоа?

Со музика и храна за душа. Кога ќе ги комбинирате двете работи во едно – имате совршена ноќ за паметење.

Сите ние имаме потреба за една тивка, ‘chill’ вечер во одбрано друштво, на единственото место кое знае како да ја долови оваа атмосфера – „Mr.I“ во Охрид.

15356978_10154738265551192_1674729348_n__1481285498_185-86-236-18

Само за вас на вокал и пијано – Анита Мицова, перкусии Даниел Јовески, а на гитара Филип Николовски.

Животот е создаден за уживање, затоа не пропуштајте оваа сабота да го разбудите хедонистот во себе.

Почетокот е во 22 часот.

Информации и резервации на 070 30 70 20 и 070 37 70 08

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.