Роденденска прослава на Nina Box со многу попусти и привилегии

0

Кога сакате да купите совршено парче накит за себе или да подарите впечатлив накит, постои само едно место во Скопје каде што ќе најдете сè што Ви треба – Nina Box во трговскиот центар Сити Мол.

Оваа сабота Nina Box го прославува својот 1 роденден и Ве покануваме на заедничко дружење. И додека сите очекуваат да добијат подарок за својот роденден, ние решивме да подаруваме.

Сите што ќе бидат дел од роденденската прослава и ќе нè посетат помеѓу 18 и 20 часот, ќе имаат единствена можност да купат уникатен француски накит со SWAROVSKI кристали со попуст до 50%.

Nina Box е француски накит со уникатен дизајн, наменет за сите девојки и жени што сакаат да бидат во тренд, но и да се разликуваат од другите. Парчињата се впечатливи, изработени од SWAROVSKI кристали, дизајнирани од најдобрите француски мајстори на стилот.

Посетете нè оваа сабота (04.02) на први кат во Скопје Сити Мол. Да го прославиме заедно роденденот. Со љубов Nina Box Македонија. Ве очекуваме!

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот