Резервирајте го потребниот автомобил по најниска цена за каде било во светот

0

Во текот на летниот период кога е време на одмори, секогаш е добредојдена дополнителна опција која ќе го олесни планирањето. Доколку сте дел од глобалната куповна заедница Lyoness, добивате предности кои можете веднаш да ги користите.
Новиот трговски партнер на Lyoness e Rentalcars.com. Станува збор за најголемата светска онлајн компанија за изнајмување автомобили, со 7.1 милиони изнајмувања годишно на повеќе од 46.000 локации низ светот.

Со клиенти од 169 држави, имаат глобална база на корисници, кои ги поддржуваат преку интернет страница достапна на 40 јазици.

rentalcars__1468500211_77.28.148.41
Сите клиенти имаат пристап до повеќејазична поддршка преку телефон или електронска пошта.

Кај овој Трговски Партнер членовите на Lyoness ќе добијат 2% Cashback и 1,50 Shopping Points по купување од 100 евра.

Почнете со пребарување на автомобилот кој ви е потребен за одредениот датум веднаш!

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

Остави коментар