Ресторан „Тино“ во нов сјај

0

Минатата недела Охрид се збогати со уште една локација, ресторан под добро познатиот угостителски бренд „Тино“.

Како и досега, така и во новоотворениот ресторан, ќе има одлична храна, поволни цени, услуга по светски стандарди и амбиент кој ќе ве плени.

15350731_1757452471245927_4453623196656941860_n

Чорби, топли и ладни предјадења, за љубителите на риба, предјадења во овој вкус, италијанскиот вкус на паста подготвена од искусните мајстори на кујната, салати, интернационални јадења од месо, македонски специјалитети, скара, свежа риба, десерти и голем избор на пијалаци.

15284896_1757480694576438_1770196910113891937_n 15267712_1757480884576419_8847858835445158540_n 15355587_1757480847909756_9168307490367188883_n

Чувствувајте се светски, а бидете во удобноста на сопствената земја. Нови вкусови, добро позната атмосфера и брендиран квалитет.

15285000_1757480574576450_5516269947495157127_n 15390650_1757480667909774_805697404519812622_n 15380446_1757481937909647_6951356786526769999_n

Ресторан „Тино“ ве очекува!

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.