Разгледајте го домашниот албум со фотографии на Лејди Ди

0

Неодамна во јавноста се појавија досега необјавени фотографии на принцезата Дијана и нејзиното семејство.

Фотографиите се направени во првите години од бракот на Дијана и Чарлс, додека Вилијам и Хари биле мали деца. На нив се гледа среќата и задоволството на Дијана, пред сè заради фактот што е со своите сакани.

Дијана си игра со нив, ги шета принцовите, се однесува како вистинска грижлива мајка.

Ајде заедно да ги ѕирнеме овие неоткриени фотографии.

155805-1345098614_zhivotnye-2-550-d24352b95a-1478497343-copy 155805-1345098614_zhivotnye-2-550-d24352b95a-1478497343 155905-101-650-45dd3457e7-1478497343 156155-5aplt-650-96c71495a8-1478497343 14358811_10208930949462810_8128195765365968557_n 1472750044-1472677875-1472664532-princess-diana-harry post_rakija 156055-15-preuves-irrefutables-que-les-chats-sont-liquides-4-650-adf40cd42d-1478497343 156155-5aplt-650-96c71495a8-1478497343-copy 156155-5aplt-650-96c71495a8-1478497343__1479400988_31-11-105-173 156155-5aplt-650-96c71495a8-1478497343__1479401351_31-11-105-173 15128791_1139657349421568_14174096_n 20161118_084507

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.