Прв поглед на новиот филм со Кара Делавињ и Ријана

0

Познатата манекенка, а од пред извесен период и актерка заедно со режисерот Лук Бесон го искористија Инстаграм за на целиот свет да му дадат мал увид во исчекуваната филмска научна фантастика- Валериан.

Првата официјална фотографија од филмот на публиката и доловува како ќе изгледа приказната со познатиот модел во улога на агент кој патува низ времето.

j

Освен Кара, во филмот игра и Ријана, Дин Де Хан, Кливе Овен, а премиерата се очекува во 2017 година. Она што исто така е доста интересно, е тоа што ќе ги видиме и актерските способности на Ријана, што дополнително ја разгорува љубопитноста.

Што подготвила филмската екипа останува да почекаме.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.