Продолжен викенд во Дискотека “Парк”

0

На чекор сме до продолжен празничен викенд, а сите знаеме каде ќе биде концентрацијата на луѓе – онаму каде што почнуваат сите забави во Охрид, дискотека “Парк”!

Опуштени, насмеани, убави и со позитивна енергија, ве очекуваме на 1 и 2 август да се забавуваме заедно до раните утрински часови.

13866948_10154308682126192_362801362_n__1469705053_77.29.255.53

Музичкиот дел е веќе решен.

Понеделник, 1 август: Dj Jane, disco heaven  – house music

Вторник, 2 август: Dj Gec, Comercial night

Информации и резеравации на 078 299 716.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.