Пристигна MAC Holiday колекцијата

0

Претстојните празници препуштете се на возбудливо патување со Shiny Pretty Тhings” колекцијата со која владеат јаките и блескави бои на калеидоскопот!

Shiny Pretty Things колекцијата содржи сјаеви за усни, сенки за очи, тушеви за очи, кармини и хајлајтери со висок сјај.

Освен сјајните производи, колекцијата содржи и сетови на сенки, кармини и хајлајтери на кои нема да може да им одолеете и се совршен подарок!

Побарајте ги MAC Skopje City Mall и пронајдете ја идеалната празнична комбинација.

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот