Презентација на NutriBullet на Саемот за мебел

0

Како што веќе знаете, во тек е  Саемот за мебел кој започна на 22 март, а ќе трае до 27. Во хала 2, имате можност да се запознаете до целокупната понуда на Дормео.

Она е што е интересно е што во текот на вчерашниот ден, посетителите имаа можност одблиску да се запознаат со можностите и квалитетот на NutriBullet преку презентација на самиот штанд, а вкусните смути овошни напитоци беа подготвени од презентерите во опуштена и пријатна атмосфера во која уживаа присутните. Тие ја користеа најпитката, највкусна и најеколошката вода, Изворска.

Ве покануваме повторно на штандот на Дормео денеска од 15 часот, на кој се подготвува симпатично изненадување на кое ќе биде истакната креативноста на целата екипа.

Погледнете дел од атмосферата преку видео како и од фотографиите во продолжение:

1483336_10154037131279670_1636305528490328208_n 12794361_10154038142364670_7121914489769785583_n 12887366_10156649494100375_191306336_o 12896392_10156642803110375_408142832_o nutriGramce

Инаку, како дел од понудената програма ќе можете да се запознаете и со целокупната понуда на брендот за квалитетен сон – Дормео.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.