Препуштете ја довербата на Хотел “Тино” и задоволете ги сите сетила

0

Пред нас е уште еден викенд, а ако во вашата агенда со планови за релаксација и уживање сакате да направите промена, тогаш наша сугестија е Хотел Тино – Свети Стефан во убавиот Охрид. Размислувате за вкусен ручек со семејството, пријателите или пак соработниците и колегите, тогаш заштедете на време со пребарување и консултација за вистинската локација и изберете да го посетите ова прекрасно место со врвна понуда. Зошто баш Хотел Тино, Свети Стефан?

tino 4

Убавата местоположба, професионалната услуга, ресторанот со капацитет од 200 гости, отворената тераса со поглед кон езерото, врвното мени, маестрални готвачи и уште низа предности ќе ги искусите со задоволство, а истите подоцна ќе ги препорачате и на останатите. Јадењето е составен дел од секојдневието во кое не постои момент кога не уживаме, затоа Хотел Тино преферира да го дуплира вашето уживање со уникатните промоции кои за викенд овозможувааат по ручекот да се опуштите во базен.

tino 2

Па, покрај стандардниот десерт, ќе добиете и воден „специјалитет“ кој нема да сакате да заврши. Ако пак сте љубители на италијанската кујна, тогаш бидете сигурни дека вкусот на храната подготвена од италијански готвач ќе направи да го почувствувате оригиналниот италијански шмек и во Охрид.

tino 8 (1)

Приоритет за раководството на ова магично место  секогаш се клиентите, затоа не помислувајте  на тоа што со вашите деца додека максимално се опуштате во прекрасниот амбиент и убавата храна. Во ресторанот исто така има и детско катче каде безгрижно може да ги оставите вашите најмили да се забавуваат. Оние што биле веќе добро знаат што може да очекуваат, затоа ставете точка по плановите каде за викенд и упатете се кон хотел Тино во Охрид. На нивната официјална страница на социјалната мрежа Фејсбук можете да ги разгледате сите промоции и детали за она што ви го раскажавме погоре.

tino 6

Уживајте!

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.