Предновогодишни забави во ресторан „Електра Гарден“ во целосно нов амбиент

0

Мора да си признаеме, најголем дел од луѓето се радуваат на предновогодишниот период заради целата таа празнична атмосфера која владее. Без разлика што велат дека не сакаат празници, потајно уживаат под светлината на елките и сијаличките, под божиќните украси и во насмевките на луѓето околу нив.

Еден од поважните настани во претстојниот период се и предновогодишните забави кои секогаш имаат посебен амбиент и доживување. Токму затоа, ние имаме предлог за сите вас кои сакате убавите моменти да ги поделите со колегите и пријателите, на посебно место, во подножјето на Шара се наоѓа ресторанот „Електра Гарден“ кој нуди одлично мени за сите предновогодишни забави.

%d0%bf%d0%be%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b5%d0%bd%d0%be-%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-1

Топлина, убава храна, врвна услуга, пристапни цени во комбинација со амбиентална музика за незаборавен ден.

%d0%bf%d0%be%d0%bf%d1%80%d0%b0%d0%b2%d0%b5%d0%bd%d0%be-%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%b8-2

Не чекајте, резервирајте сега на телефонските броеви:

070 389 592 и 044 337 350

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.