Предлог филмови за четврток

0

Ако порано четврток значеше ден за журки и сите бевме некаде до раните утрински часови излезени, сега работите се променети. Сега дел од нас сакаат помирна вечер, релаксирана без некои поголеми турбуленции. За едно такво доживување се и следниве филмови, жанр комедија кои максимално ќе ве опуштат. Ние издвоиме неколку предлог филмови за вас, а ви одберете што ќе биде на репертоарот оваа вечер.

Groundhog Day

 

The 40-Year-Old Virgin

In Her Shoes

Paul

Bruce Almighty

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.