ПРЕД НАТПРЕВАРОТ ВАРДАР ВЕСПРЕМ – БЕСПЛАТНИ ВАРДАР CASHBACK КАРТИЧКИ

0

Денеска во пресрет на  дерби натпреварот од СЕХА лигата помеѓу Вардар и Веспрем, Lyoness во соработка со Вардар ќе делат бесплатни Вардар Cashback картички за сите заинтересирани посетители. Се што треба да направите е да го посетите штандот на Lyoness на главниот влез и да ја земете вашата бесплатна Вардар Cashback картичка. Штандот ќе бидат поставен од 16:30 до 19:00 часот.

Вардар Cashback картичката ви овозможува користење на сите привилегии кои ви ги овозможува Lyoness кај сите Трговски партнери.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот