Празничен попуст во Morion – 30% на сите парчиња

0

Скапоцениот и уникатен накит на Морион е вистионскиот начин да ја доживеете новогодишната магија . Разгалете си ја душата и почувствувајте го неповторливиот допир на нашите парчиња, сите со печат на мали рамек дела и тоа со попуст од 30%.

Новогодишните празници се секогаш повод за внимание, искажување љубов и дарување, па затоа не двоумете се околу подарокот! Изненадете ги вашите сакани со парче накит изработен од најскапоцените украински камења, запечатени во високо-каратно злато или сребро, но никогаш не заборавајте да си подарите и нешто на самите себе. Збогатете го вашиот изглед со природен сафир, топаз, берил, димен кварц, хризолит, смарагд и многу други камења кои се вистинска реткост.

Morion нуди безвременски, уникатни и драгоцени парчиња накит при чија изработка се внимава и на најситните детали. Совршената комбинација на современи технологии за производство на накит и богата украинска традиција го прави овој бренд неспоредлив.

Погледнете го целиот накит на веб страницата
ул. Никола Вапцаров бр.2
Facebook
Instagram