Познатите во сосема спонтано издание

0

Често, познатите личности знаат да делуваат студено бидејќи секогаш на фотографиите ги гледаме како позираат, со наместена насмевка, во денешно време со фотографии кои се едитирани во компјутерски програми…

Но, фактот дека познатите личности се само човечни суштества кои имаат емоции, кои имаат душа во очите и страст за животот ќе ви го докажот следниве фотографии, каде познатите личности се толку свои, природни и спонатни.

Лајза Минели

Liza Minnelli

Ентони Хопкинс

Anthony Hopkins

Пенелопе Круз и Вуди Ален

Penelope Cruz and Woody Allen

Марлон Брандо

Marlon Brando

Иги Поп и Џони Дип

Iggy Pop and Johnny Depp

Салвадор Дали

Salvador Dali

Боб Марли и Мик Џегер

Bob Marley and Mick Jagger

Метју Пери и Џенифер Анистон

Matthew Perry and Jennifer Aniston

Фреди Меркјури

Freddie Mercury

Роберт Редфорд и Пол Њуман

Robert Redford and Paul Newman

Роберт Дауни Јуниор, Хју Џекман и Стинг

Robert Downey Jr., Hugh Jackman and Sting

Мајкл Кејн, Морган Фриман и Лијам Нисон

Michael Caine, Morgan Freeman and Liam Neeson

Брус Вилис, Арнолд Шварценегер и Силвестер Сталоне

Bruce Willis, Arnold Schwarzenegger and Sylvester Stallone

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот