Познатите инспирираат: Комбинации со здолништа од кои ќе блеснете во полн сјај

0

Бидете во чекор со времето… Следете го сончевото и ведро време со прекрасни дезени кои ќе го дополнат и освежат вашиот изглед.

Пролетта е идеално време за шик и тренди стајлинг. Разни бои и модели кои ги носат познатите дами, можат да ви послужат како инспирација за деловен или пак па забава…

Здолништата кои ги носат овие холивудски дами, изобилуваат со ведрина, но и префинет вкус, а варираат од куси преку оние во миди варјанта и макси должина.

Бидете едностави, но храбри и во изборот на аксесоарите и сигурно ќе бидете една од забележаните модни дами.

spl1223004_001-640x960

spl1245164_001-640x960

spl1241100_001-640x960

spl1236543_001-640x1222

spl1230987_012-640x960

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.