Повеќе од хотел – „Тино“ Охрид

0

Ајде да зборуваме за убави работи, да се потсетиме колку позитивна година имавме, исполнета со убави спомени создадени на едно место, во хотел ‘Тино’ од Охрид.

Без разлика дали сте љубител на сместување на плажа или пак во самиот центар на градот, добриот помин е загарантиран.

Ова место е повеќе од хотел, тука можете да дојдете и да се опуштите во целост, заборавајќи на проблемите кои ве чекаат дома.

Комплетно опремен спа центар, кој ќе ги исполни очекувањата,. А сите ги знаеме придобивките од тоа: Посетата на спа центар ќе влијае како антистрес терапија, ќе ви помогне да се ослободите од токсините, а воедно ќе ви го подобри квалитетот на сонот.

h1__1469204685_77-28-156-76

Овде, секое прашање кое го имате во однос на хотелите, ќе ви биде позитивно одговорено.

Не е важно дали сте сингл, во брак, семејни луѓе или доаѓате со пријатели. Тоа што е важно е дека доаѓате на место кое за викенд може да биде вашиот втор дом.

13062283_10209839025640166_3916099035206346118_n

А љубезниот персонал и прекрасното мени само помагаат да се засили впечатокот кој ќе го добиете.

Не заборавајте дека можете да резервирате и онлајн, тоа опција е постојано достапна. Сторете го тоа во кое било време од денот, изберете каква соба сакате и вашиот помин ќе биде одличен.

13007310_10209839026080177_8730124648639941679_n

Без двоумење, прошетајте го Охрид викендов, хотел “Тино” ви стои на располагање…

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.