Последната чанта која ќе ја купите – Прада

0

Видеото беше објавено кон крајот на минатиот месец и предизвика поделени мислења околу начинот на кој е направено, односно маркетинг пораката. Луѓето од Прада беа смели и отидоа до крајност. Но, да не кажуваме се однапред, погледнете го внимателно и очекувајте го крајот.

Што мислите вие?

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот