Почувствувајте ја пролетта со новитетите на брендот „Барбери“

0

Познатиот бренд „Барбери“ наскоро ќе добие нова линија на производи.

Покрај досегашните производи од брендот и нивните познати парфеми со неодолива миризба, во средата беше организарана обука каде беше прикажана новата линија на производи и начинот на користење кои наскоро ќе може да се купат на продажните места.

Обуката беше оджана од страна на гостинка од Словенија -Урша Весел-кластер менаџер за Барбери во Орбико Групација и Весна Бунтески, бренд менаџер на „Барбери“ во Македонија.
Обуката беше со време траење од два часа, каде учество зедоа жени обучени за продажба на козметика од неколку различни парфимерии и дрогерии.

1190953137_burberry_katemoss

Начинот на презентација на новата линија на „Барбери“ вклучуваше и интеракција на публиката, а исто така беше промовирано и новото видео подготвено за еден од производите на брендот.

Во исчекување сме на нашите омилени производи за оваа пролет.

My-Burberry-Ad-4

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот