PARFOIS ЈА ПРЕТСТАВУВА КОЛЕКЦИЈАТА “FAR & BEYOND”

0

Колекцијата “Far & Beyond”, инспирирана од егзотичната Африка, ветува етно-креативно лето. Колекцијата ја претставува жената со слободен дух, трагач по авантура, која овој пат води до стариот континент.

Парчиња за на плажа со урбан твист, фустани и торби со африкански принтови, изработени од природни материјали кои гарантираат удобност на високите температури.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот