Отворање на нови продавници Parfois во Тетово и Битола

0

Вашиот омилен протугалски бренд за аксесоари Parfois поблиску до вас! Сега со нови продавници во Тетово Palma Mall и во Битола на Широк Сокак.

Португалското семејство се шири и низ Македонија. Големо отворање на продавницата Parfois во Тетово на 11 септември со почеток од 12 часот. За сите присутни подготвивме одлични промоции, подароци и слатки изненадувања. Продавницата е лоцирана на приземјето во Palma Mall Тетово.

Додека битолските девојки и дами ќе можат да ги купат своите омилени модни додатоци, чанти, обувки, марами, шешири во новоотворената продавница Parfois лоцирана на Широк Сокак број 130 во сабота на 14 септември со почеток од 12 часот. За сите приустни подготвивме супер забава со Dj-ка, одлични поромоции, подароци и слатки изненадувања.

Бидете дел од големото отворање на овие две продавници, погледнете ја новата колекција есен – зима и бидете секогаш урбани и шик во аксесоарите на Parfois.

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот