Отварање на нова Топ Шоп продавница во Капитол Мол

0

Врвните производи кои го подобруваат квалитетот на живеењето и ви нудат уживање во секојдневието сега ќе бидат достапни и во Капитол Мол.

Оваа среда (20.07) со почеток во 10:00 часот (ниво-1), во трговскиот центар Капитол Мол ќе биде отворена новата продавница на Топ Шоп.
Таму ќе најдете голем избор на производи за поквалитетно живеење – од здрав живот до домаќинство..
Отварањето на продавницата ќе биде проследено со одлична забава, специјални понуди и попусти на производите, многу подароци и изненадувања.
Ќе имате можност да видите и различни презенатации на производите кои со сигурност ќе посакате да ги имате во вашето домоќинство.

Тимот на Топ Шоп ве очекува со забавни активности и многу новитети!

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.