Откријте ги бесконечните можности со Pure Color Love кармините на Estee Lauder 

0

Кој не е љубител на совршени усни?

Карминот е моќна алатка и секојдневен дел од животот на секоја жена. Изборот на вистинската нијанса и текстура не е лесна задача, затоа ви го предложуваме Pure Color Love карминот на Estee Lauder – со богата палета на бои совршени за сите.

Освоете го вниманието на сите околу вас со заводливиот ефект на Estee Lauder Pure Color Love кармините, достапни во парфимериите Anabella низ Македонија.

Во љубовта нема правила – затоа играјте, заведувајте и бидете прекрасни на свој начин со разновидните нијанси на Pure Color Love кармините. Секоја нијанса е удобна и супер-мазна, не се суши на усните и трае со часови.

Спакувана во овошен коктел од моќни масла со калинка, манго и ацаи. Усните ќе ги чувствувате мазни, меки и влажни благодарение на одличната текстура.

Во продолжение погледнете го видеото со Кендал Џенер и Ел Кинг за Estee Lauder Pure Color Love:

Посетете ги парфимериите Anabella низ Македонија и запејте и вие во ритамот и боите на љубовта.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

Остави коментар