Одлични летни понуди во Power Sport System

0

Power Sport System е прва приватна станица за технички преглед и регистрација на моторни возила во Република Македонија. Составена од тим професионалци кои со својата целосна компетентност во секој момент се подготвени да одговорат на вашите потреби,PSS (Power Sport System) нудат комплетна професионалност и беспрекорност во работата и се секогаш спремни да ги задоволат Вашите барања.
За таа цел PSS ова лето припреми одлични понуди за своите клиенти!

Еве неколку причини зошто да гo одберете тимот на PSS:

Меѓународна возачка дозвола за само 800 денари во сите станици на ПСС

Патничко осигурување, за само 31 денар од ден, во сите станици на ПСС!

…со доплата од само еден денар

…со доплата од само еден денар

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот