Одличен настап на Гвен Стефани

0

Актерот Питер Динклиџ не беше едниствениот кој блескаше со својот настап во емисијата “Saturday Night Live“, тука беше и Гвен Стефани која ги воодушеви сите со својот настап кој беше заедно со танчери и тапанари.

Поранешната членка на групата No Doubt изгледаше како дваесетгодишна девојка при својот настап во живо во популарната емисија каде отпеа две песни-”Make Me Like You” и “Misery” од својот нов албум “This Is What The Thruth Feels Like”.

Нејзината нова љубов Блејк Шелтон сигурно е горд на неа.

А вие погледнете го нејзиниот настап и уживајте во него.

 

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот