Одбројувањето започна- Распродажба за ПЕТОК 13-ти

0

Започна одбрoјувањето, големи попусти во чест на петок 13 -ти!

Токму така, петок 13 -ти добива ново значење, благодарение на неверојатните цени на производите од Топ Шоп.

Ви се расипа пеглата за алишта? Не се мачете, ослободете се од неа и купете си нова Rovus Steam’n’Go Рачна пегла на пареа со 39% пониска цена. Компактна и лесно пренослива, Steam’n’Go пеглата од Ровус може да ја користите дома и на патување. Таа има 2 функции: пеглање и третирање со пареа за идеално исправување на наборите на ткаенините и нивно освежување.

Сакате ѓезве за брза подготовка на топли напитоци?Побарајте го Delimano Joy Електрично ѓезве. Delimano Joy електричното ѓезве е идеално за 2 шолји кафе, чај или други топли напитоци. Безжично и практично за употреба.

Ви треба едноставно решение за чистење на Вашиот дом? Проблемот е решен.

Rovus Spray Mop V3 Џогер со систем за распрснување е тоа што Ви треба. Има рачка која се врти за 360° со што вие ќе ги исчистите и оние делови кои се тешко достапни.
Ова се само дел од од производите од понудата која не смеете да ја пропуштите.

Повеќе информации за ПЕТОК 13-ти, имате ТУКА!

Искористете ги страшно добрите понуди и заштедете до 60%.

Количините се ограничени, затоа побрзајте!

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот