Новогодишните попусти започнаа! 50% ПОПУСТ на најуникатниот француски дизајниран накит од Nina Box!

0

Празничната сезона започнува. Пред нас е период одбележан со многу забави, луксуз и еуфорија.

Безброј прилики каде ќе може да го истакнете вашиот префинет стил и да ја презентирате својата индивидуалност.

Иако луксузниот изглед се смета за престиж, тој е повеќе од тоа.

Поведени од отсјајот на краткотрајните сончеви зраци во зима, секоја жена трага по накит со блескави детали кој ја претставува рефлексијата на светлината, а со тоа го надополнува нејзиниот целосен изглед.

Сјајот по кој трагаме во текот на ноќта се наоѓа токму во уникатните парчиња накит на Nina Box.

Во сезоната на прослави и свечености, ја имате можноста за 50% ПОПУСТ да уживате во дизајнираните парчиња накит од Nina Box кои претставуваат елегантен начин да ја истакнете вашата женственост.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот