Новите миленици на светскиот џет сет

0

После две години пишување за врската на Бруклин Бекам и Клое Мартинез, медиумите конечно добија потврда за нивната љубов – тие двајца заедно се појавија на јавен настан и предизвикаа огромен интерес кај присутните.

files

Бруклин се појави со својата девојка на премиерата на нејзиниот нов филм “Лоши соседи 2”.

Деветнаесетгодишната Клое и седумнаесетгодшиниот Бруклин се запознале во 2014 година за време на модната недела во Париз.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот