Нови можности со најголемата куповна заедница во Македонија – Lyoness

0

Членовите на Lyoness имаат уникатна можност во периодот од 01.08 до 31.08 на секоја купена Верна+ картичка од канцеларијата на Lyoness или од продажните места на ваучери на Lyoness да добиваат Shopping Points x2.

Со Lyoness секогаш имате предност во купувањето.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.