Новата реклама на Емиратите со Џенифер Анистон – полн погодок

0

Емиратите се чини знаат како да направат добар маркетинг. Нивната авио компанија која се смета за една од најдобрите и најпрофесионалните во светот, ја доби Џенифер Анистон како свое заштитно лице. И тука, се е направено. Глумицата ја знае својата задача и повторно со нејзиниот шарм ја освојува публиката.

Луксузното седиште на овој лет изнесува 21.000 $.

Погледнете ја рекламата:

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот

Остави коментар