Нова сезона во „Електра Гарден“ – Elektra Winter Lodge

0

Убавите работи секогаш имаат продолжение. Токму затоа, после одличната сезона на летната градина во „Електра Гарден“, време е за промени.

Оваа сабота, на 24 декември се отвoра зимскиот ресторан „Електра Гарден“ – Elektra Winter Lodge – направен според Вашите желби и прекрасен амбиент.

Како и секогаш, за големи работи е важна храната, која ќе ја подготват големите мајстори на кујната, атмосферата која ќе ја направите вие заедно со музиката на Фантастико Бенд.

Не заборавајте дека забавата продолжува и во следните денови. Неделата на предновогодишни забави е во полн ек – да ја испратиме 2016 како што треба, со одлично расположение, музика и храна за душа…

Недела 25.12 – Група Џубокси (почеток 18 часот)
Четврток 29.12 – Бонус Бенд (почеток 18 часот)
Петок 30.12 – Фантастик Бенд (почеток 19 часот)

Резервации и информации на 044 337 350 и 070 389 592

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот