Нова MAC Supreme Beam колекција

0

Нека ве обземе сјајот на новата MAC Supreme Beam колекција!

Дозволете неверојатните, холографски бои на Grand Illusion Glossy течните кармини да ги обојат вашите усни.

Четири различни Hyper Real течни подлоги и Iridescent пудра во прав ќе подарат на вашето лице ангелска аура.

Сето тоа соединете го со четките од оваа сјајна колекција!

Колекцијата е достапна во MAC Skopje City Mall.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.