Недела е ден за убави работи – поминете го со најблиските во Електра Гарден

0

Дали посакувате да заминете на ручек на место каде целосно ќе се ослободите од секојдневните проблеми, од стресот и сè што ве оптоварува? На ова прашање одговорот секогаш е позитивен.

Местото каде ќе го најдете тоа што ви треба е Електра Гарден ресторанот во Брвеница. Тука сите сетила имаат друга димензија, тука се смеете заради вистинска причина, заради уживање и убаво друштво.

13963021_1232212910152063_8321921290905389599_o__1475147521_46-217-152-78

Место каде можете во целост да се опуштите со семејството. А во секое семејство посебна радост се децата кои имаат свој дел за игри и други детски лудории.

14466968_1298031236896263_73219033_o__1475147549_46-217-152-78

Просторот e уреден со декоративно езеро, фонтани, зелени тревници, а глетката кон преубавата Шара само го дополнува моментот на убавина.

14063783_1236744666365554_2608620781585032224_n

Одлична услуга, љубезен персонал кој одлично си ја познава работата и врвни кулинарски специјалитети кои ќе го задоволат вашиот вкус.

14022259_1233525086687512_405708693806665374_n

Не ги испуштајте сончевите викенди кои во претстојната сезона ќе стануваат реткост. Затоа, не чекајте, резервирајте го вашето место во Електра Гарден за оваа недела, прва од месец октомври.

Информации и резервации на телефонскиот број 044 337 350 и 070 389 590.

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот