Накит кој секоја модерна дама мора да го поседува – Nina Box

0

Накит кој секоја модерна и урбана дама мора да го поседува…

Nina Box е француски накит со уникатен дизајн, наменет за сите девојки и жени што сакаат да бидат во тренд, но и да се разликуваат од другите. Парчињата се впечатливи, изработени од SWAROVSKI кристали, дизајнирани од најдобрите француски мајстори на стилот.

Сите жени сакаат да изгледаат убаво. Nina Box за нив, оваа пролет го обезбеди само најдоброто.

Секоја жена знае дека совршениот изглед се добива со комбинација на гардеробата и накит кој ќе се вклопи во целосната слика. Накит кој ќе направи да се чувствувате неодоливо и привлечно во секој момент.

Пронајдете го вашето впечатливо парче накит за себе или пак за вашата пријателка, во Nina Box во трговскиот центар Сити Мол.

Бидејќи вистинската убавина е во деталите…

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.