Најзгодните татковци на црвениот килим

0

Да се биде родител е една од најубавите улоги во животот. Да се биде татко е момент кој се доживува со секој нов ден. Познатите личности, како и сите останати татковци во светот, ги обожаваат своите деца. Ние решивме да направиме листа на најзгодните татковци на црвениот тепих за кои нема да ви се верува дека се родители со оглед на тоа дека сме ги гледале во други улоги.

Погледнете ја листата на најубавите татковци кои чекореле на црвениот тепих досега.

Идрис Елба со ќеркичката Исан во Лос Анџелес на премиера

13615180_10210445537242577_2567454411211562329_n

Колин Фарел, татко на две деца на премиера на филмот Saving Mr. Banks во Лондон 2013 година

13529095_10210445539122624_1039747706039129786_n__1467664271_78.157.31.67

Том Харди, татко на едно дете на премиера во Лондон

13615398_10210445532922469_1872510962624013594_n

Мет Бомер, татко на 3 деца

13620011_10210445536362555_140396655192190949_n

Силијан Марфи, татко на две деца на премиера на филмот Heart of the Sea во Лондон

13567168_10210445532722464_3605946652361887219_n

Џејсон Трембли со синот Рум

13438870_10210445538242602_7223409611544035343_n

Колин Фирт, татко на три деца на британската премиера на филмот Eye in the Sky

13557919_10210445537442582_2641911488542753354_n

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.