Најслатките мини тетоважи на познатите

0

Дека помалку е секогаш повеќе покажуваат и слатките мали тетоважи на познатите. Некои од нив се толку скриени што не можете ни да ги забележите на прво гледање, како на пример тетоважата што Бијонсе ја крие под свршеничкиот прстен. А листата на мини тетоважи е долга. Еве некои од нив.

Адел53a007a23e60c_-_cos-16-tinytat-mdn

Кејт Мос

53a007a12336a_-_cos-08-tinytat-mdn

Кара Делавињ

53a007a0cffff_-_cos-06-tinytat-mdn

Ријана

53a007a05ab8b_-_cos-01-tinytat-lead-xl

Хајди Клум

heidi-tat

Бијонсе

cos-04-beyonce

Лили Колинс

lily-collins-tat

Викторија Бекам

victoria-beckham-tat

Луси Хејл

lucy-hale-tat

Клои Кардашијан

khloe-tat

Бритни Спиарс

cos-13-britney-spears

Селена Гомез

selena-tat

Ева Лонгорија

53a007a3aa264_-_cos-30-eva-longoria-mdn

Џесика Алба

53a007a2bb5fc_-_cos-21-jessica-alba-mdn

При објавување материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

 

Остави коментар