Најдобрата реклама на сите времиња- Паралимпијада 2016 Рио (видео)

0

Паралимпијадата Рио 2016 започнува на 7. септември со церемонијата на свеченото отворање. Паралимпијадата ќе трае се до 18-ти септември, а ќе се одвива на легендарниот стадион Маракана. Ќе учествуваат вкупно 175 земји со вкупно 526 настани.
Погледнете ја најдобрата реклама до сега!

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот.

Остави коментар