“Mr.I” ве повикува на добра забава

0

Нова викенд приказна полна со нови случувања и доживувања е на видик. Влезете уште еднаш во филмот на “Мr.I” во Охрид.

Во петок бидете комплетно опуштени во атмосфера на убава музика, храна и вино. Момците чија цел е музички да ве разгалат, ве очекуваат на фина вечер. Петар Маркоски и Даниел Јовески ќе бидат во “Mr.I” и овој петок. Почетокот е во 21 часот.

13214898_10154119517906192_477094370_o

Во сабота, комплетна музичка програма само за вас. Хип-хоп забава која ќе ја направите Вие заедно со Дј Панчо. Танцувајте, забавувајте се и раскажувајте.

Почетокот е во 22 часот, резервации и информации на 075 799 933 и 075 799 935.

13231049_10154119516701192_833071053_n

Ноќниот живот има ново име, “Mr.I”!

При објавување на материјали од порталот www.hybread.mk во друг медиум, задолжително наведете го изворот од кој е преземен текстот